تبلیغات
دانلود بهترین ترین بازی ها - دانلود نرم افزار اجرای برنامه ها و بازی های اندروید در کامپیوتر BlueStacks App Player FINAL Pro
خدایا نان از تو می خوریم و فرمان از شیطان می بریم ، ما را ببخش

دانلود نرم افزار اجرای برنامه ها و بازی های اندروید در کامپیوتر BlueStacks App Player FINAL Pro

جمعه 23 تیر 1391 01:07 ب.ظ

نویسنده : محمد امین حاجیلو
http://widefide.com/wp-content/uploads/2012/05/bluestacks-logo.jpg

BlueStacks App Player به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های آندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین آندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های آندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید. با این برنامه میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت آندروید، دقیقا به همان صورت در کامپیوتر خود امتحان و استفاده کنید.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تصاویری ازمحیط و بازی های اجرا شده با این نرم افزار :
 
http://screenshots.fr.sftcdn.net/fr/scrn/334000/334152/bluestacks-app-player-09-700x422.png

      

در اختیار داشتن Bluestacks می تواند روی روش تعامل شما به عنوان کاربر با گوشی و کامپیوتر خود تائیر شگفت انگیزی بر جای گذارد. آنچه پیش از این روی گوشی خود یا دوستان می دیدید از این پس بر روی کامپیوتر و پیش رویتان است، که این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید تعامل داشته و از امکاناتش بهره بگیرید. علاوه بر این، قابلیت همگام سازی برنامه به شما این اجازه را می دهد تا از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بتوانید روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.

این نرم افزار علاوه بر امکانات زیاد و محیط زیبایی که دارد به شما این امکان را می دهد که بتوانید نرم افزار مورد نظر خود را با خود نرم افزار و تنها با یک کلیک بر روی ایکون ان برنامه دانلود کنید.

http://www.sleetherz.com/wp-content/uploads/bluestacks-3.jpg

لینک های دانلود

دانلود با لینک مستقیم

پسورد فایل:  ندارد


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 4 فروردین 1392 07:51 ب.ظ