تبلیغات
دانلود بهترین ترین بازی ها - بازی انلاین زیبای cut the rope
خدایا نان از تو می خوریم و فرمان از شیطان می بریم ، ما را ببخش

بازی انلاین زیبای cut the rope

پنجشنبه 25 خرداد 1391 03:09 ب.ظ

نویسنده : محمد امین حاجیلو

مایکروسافت دیروز در نمایشگاه CES از آمدن نسخه HTML 5 بازی محبوب Cut The Rope برای اینترنت اکسپلورر ۹ خبر داد. اگر از کاربران تلفن های هوشمند باشید قطعا نام این بازی برای شما آشناست. کمپانی سازنده این بازی (zeptoLab) در همکاری خود با مایکروسافت این بازی را با ۲۵ مرحله برای علاقه مندان عرضه کرد.

گبی هگبرت، مدیر تیم اینترنت اکسپلورر در انگلستان، توضیح داد که اپلیکیشن های تحت وب قسمتی از زیبایی های آخرین نسخه مرورگر مایکروسافت هستند که قرار است به پیشرفت وب کمک کنند. مایکروسافت در گذشته نیز از عرضه این بازی برای ویندوز ۸ خبر داده بود.

به نظر میرسد این تلاش مایکروسافت پاسخی به رقیب خود یعنی گوگل کروم و اجرای بازی انگری بردز بر روی آن مرورگر باشد. در نهایت اگر از طرفداران سرسخت این بازی هستید با pin کردن وبسایت آن به مرورگرتان می تواند از ۷ مرحله اضافه تر نیز بهره مند شوید.

البته برای بازی کردن نیاز نیست حتما از اینترنت اکسپلورر نسخه 9 استفاده کنید. کافی است با یکی از مرورگرهای مدرن که از HTML5 پشتیبانی می کنند، به وب سایت بازی سر بزنید و از این بازی اعتیاد آور لذت ببرید. این روزها می توانید در کنار خواندن اخبار نمایشگاه CES در نارنجی، با بازی Cut the Rope هم حسابی سرگرم شوید.

برای بازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

Cut the Ropeدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 25 خرداد 1391 03:34 ب.ظ