تبلیغات
دانلود بهترین ترین بازی ها - دانلود بازی Shank برای کامپیوتر
خدایا نان از تو می خوریم و فرمان از شیطان می بریم ، ما را ببخش

دانلود بازی Shank برای کامپیوتر

پنجشنبه 25 خرداد 1391 01:34 ب.ظ

نویسنده : محمد امین حاجیلو

 

این بار یک بازی زیبا و جذاب در عین حال با حجمی مناسب برای شما داریم. بازی Shank دارای خشونت های زیادی میباشد. به عنوان مثال شما میتوانید دشمنان خود را به گونه های مختلفی نابود کنید ( آن ها را تیر باران کنید ، تکه تکه کنید یا با یک ضربه حرفه ای به زندگی اش خاتمه دهید) سلاح ها در این بازی به دو دسته سرد و گرم تقسیم میشوند. در این بازی دو سلاح اختصاصی و فقط مختص شنک هستندیک شمشیر و یک اره برقی که در طول بازی بسیار به درد میخورند. سلاح های گرم بازی نیز شامل انواع تفنگها از یوزی گرفته تا شاتگان را شامل می شود که کشتن با این سلاح ها نیز بسیار لذت بخش است .


برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Shank یک بازی دوبعدی است که به گیمرها اجازه می‌دهد با سیل عظیمی از دشمنان به سبک بازی‌های HnS
خونین از خود پذیرایی کنند. اگر به بازی‌های HnS خشن علاقه دارید و نیز چند وقتی است که از گرافیک‌های پیچیده و پیشرفته بازی‌های روز خسته شده‌اید Shank را بازی بسیار مفرح و جذابی خواهید یافت.

بازی شنک مانند اکثرا بازی های اکشن امروزی پر از خشونت است. به گونه ای که شما می توانید دشمنان خود را به طرق گوناگون نابود کنید. آنها را تکه تکه کرده و یا تیر باران شان کنید یا مثلا با یک ضربه زیبا کار او را تمام کنید و کارهای از این قبیل در بازی زیاد پیدا می شود که بسیار لذت بخش هم هستند و همچنین دمو های بازی پر از اکشن های خون آلود زیبا هستند که واقعا شما را میخکوب بازی نگه می دارند.


 

در صورت اجرا نشدن بازی, محتویات داخل پوشه ی کرک را در محل نصب بازی کپی و اجرا نمایید تا بازی اجرا شود.

::جهت دانلود فایل کرک بازی کلیک کنید::

لینک های دانلود

پسورد فایل: ir-dl.com                  
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 25 خرداد 1391 02:19 ب.ظ